تنوع خرید و فروش در شهرک خاوران و آذران
قطعات مسکونی آماده فاز یک : قطعاتی که توسط شهرداری به اشخاص حقیقی -افراد - و حقوقی - شرکت های تعاونی و سایر شرکت ها- که قرارداد فاز 1 در دست داشته اند واگذار گردیده و یا توسط شهرداری منطقه 9 از طریق مزایده به فروش رسیده است و  آماده احداث می باشند. خریداران این قطعات می توانند هم اکنون با اخد پروانه شروع به احداث ساختمان نمایند این قطعات در متراژ های بزرگ - 1500 متر مربع - 2500 متر مربع- متوسط -700 متر مربع - 1500 متر مربع - کوچک - 250 مترمربع - 700 مترمربع - واگذار گردیده است که در قطعات بزرگتر و متوسط اغلب خرید و فروش به صورت سهم انجام می گیرد .
- وضعیت قطعات  با توجه به موقعیت خود ، قیمت های متفاوت دارند در حال حاضر در شهرک خاوران وآذران  قیمت هر متر مربع از 3500000 تومان  الی 10000000 تومان می باشد. البته قیمت قطعات بزرگتر - بالای 700 متر - پایین تر از حداقل قیمت می باشند
- هزینه آماده سازی این قطعات اکثرا قبل از تحویل زمین توسط شهرداری از مالکین اخذ شده است و گاها برخی از آنها هنوز هزینه آماده سازی را واریز ننموده اند وبایستی هنگام معامله این موضوع مشخص و مد نظر باشد.
قرارداد فاز یک خاوران
اکثر این قراردادها تبدیل به قطعه زمین شده اند قراردادهای فاز یکی که فعلا در دست افراد موجود می باشدبعلت عدم تحویل قطعه از سوی شهرداری بلاتکلیف می باشند وشهرداری بجهت نداشتن قطعه در فاز یک از قبول آنها خودداری می نماید لکن قبلا مالکین زمین - با کابری غیر مسکونی- در منطقه خاوران با تحویل زمین خود به شهرداری  قرارداد توافق امضاء نموده اند وشهرداری طبق این توافق به ازای هر 1000 متر مربع زمین غیر مسکونی ، قرارداد 190 متر مربع زمین با کاربری مسکونی واگذار نموده است و فعلا قطعه زمین آن مشخص نگردیده خریداران این قراردادهای می توانند در آینده با ارائه آن به شهرداری و طی مراحل اداری و با پرداخت هزینه آماده سازی در نوبت واگذاری قرار گیرند. این قراردادها با یک مبایعه نامه و یک وکالت بلاعزل بین افراد ، خرید و فروش می گردد .
برای مشاهده قیمت قراردادها لطفا به صفحه اصلی مراجعه کنید
قراردادهای فاز دو خاوران
این قراردادها عبارت است از توافقات مالکین زمینهای تحت پلاک ثبتی 250 و 251 با شهرداری منطقه 9 تبریز که بر اساس این قرارداد شهرداری به ازاء هر 1000 مترمربع زمین - با کاربری غیر مسکونی- 190 مترمربع زمین با کاربری مسکونی در فاز 2 واگذار خواهد نمود و محل آن حد شرقی جاده روستای زرنق می باشد.
شهرداری پس از تصویب نقشه پیشنهادی در زمان واگذاری مبلغی از بابت هزینه های آماده سازی اخذ خواهد نمود. لازم به توضیح است که هیچ گونه نقشه تفکیکی در خصوص فاز 2 خاوران - حد شرقی جاده زرنق - از طرف شهرداری ارائه نگردیده است.
برای تحویل قطعه در فاز 2 خاوران دو موضوع مطرح است اول اینکه احتمالا برای 5 قرارداد یک قطعه واگذار خواهند نمود و یا اینکه همانند فاز یک در ابعاد مختلف واگذار خواهد شد
قیمت این قراردادها همانند سکه و ارز درنوسان می باشد وگاهی درعرض یک روز دو یا چند بار قیمت ها تغییر می یابد.
قیمت این قراردادها به صورت روزانه در همین سایت درج می گردد.
موارد احتیاط خرید و فروش این قراردادها در قسمت حقوقی این سایت توضیح داده شده است
    قرارداد فاز سه خاوران
مالکین زمین مزروعی در پلاک 252 طی توافقی که با شهرداری منطقه 9 تبریز نموده اند برای هر هزار متر مربع زمین با کاربری مزروعی ، 190 متر مربع با کاربری ویلایی اخذ نموده اند که همچنین مطرح است در آینده شهرداری برای هر 5 قرارداد یک قطعه ویلایی 950 متر مربعی با کاربری ویلایی تحویل نماید. محل آن بالاتر از فاز 2 می باشد. هر قرارداد با مساحت 190 مترمربع 12 میلیون تومان خرید و فروش می شود زمان تحویل آن دقیقا مشخص نیست. و فاقد امکانات شهری آب و برق می باشد
بزرگترین مرکز خرید و فروش قطعات و قرارداد های خاوران و آذران تبریز
کلیه حقوق سایت محفوظ می باشد
copyright © 2019 khavaran.net  All Rights Reserved